Naša ponuka

Dajte o sebe vedieť vlastnými držiakmi ŠPZ Vašej firmy v 3D prevedení. 3D reklama je najúčinnejšia. Naše držiaky ŠPZ sú elegatné, zaujmú 3D prevedením a chrómom a predovšetkým Vám ich vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb a požiadaviek! 3D držiaky ŠPZ Vám už konkurencia nedá dole.

Držiak ŠPZ pod registračnú značku je ideálny priestor pre Vašu mobilnú reklamu. Elegantné 3D držiaky ŠPZ ponúka dobre viditeľnú prezentáciu Vašej spoločnosti na každé auto či motorku.

Dajte o sebe vedieť atraktívnou reklamou s 3D efektom na auto alebo moto držiaka ŠPZ.

Podložky sa vyznačujú nielen skvelým a trvanlivým vzhľadom, jedinečným systémom vkladania registračnej značky, ale aj použitím kvalitného a pružného PP plastu.

Podložky sa skladajú z dvoch častí, pričom obe časti výrobku spĺňajú mechanické skúšky od -30˚C do +80°C v ohybe, v skrúteni a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky.

Chrómové fólie či fólie v kombinácii s farbou vytvára exkluzívny vzhľad a reklama sa tak stáva skvelým marketingovým nástrojom.

Novo sme do našej ponuky zaradili podložky s 2D tlačou.

Pre Vaše držiaky ŠPZ Vám vytvoríme grafickú ponuku s náhľadmi, ako by mohli vyzerať. Keďže sa pre každú objednávku vyrába vlastné 3D forma na CNC stroji, je minimálne možné množstvo od 150 kusov. V základnej cene je vždy grafický návrh zadarmo, cnc forma zadarmo a jedna farba / chróm zadarmo ...

Jedná sa o nosič registračnej značky s reklamnou plochou v 3D pre umiestnenie tabuľky s rozmermi pre SR 520 x 110, európsky štandard 520 x 115 a pre Rakúsko 520 x 120.
Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk