• držiak SPZ ve 2D a s XXL přesahom Auto21
  • držiak SPZ ve 2D a s XXL přesahom Auto21
  • držiak SPZ ve 2D a s XXL přesahom Auto21
  • držiak SPZ ve 2D a s XXL přesahom Off Road Team
  • držiak SPZ ve 2D a s XXL přesahom AMD Autocentrum Poprad

Držiak ŠPZ pre auto s vlastným logom v 2D XXL

Držiak ŠPZ pre auto, podložka pod ŠPZ s logom veľká XXL 2D

Cena: 2,06 EUR
(1,70 EUR bez 21% DPH)
Ceny pri odbere viac kusov:
200 ks
1,70 EUR / ks
500 ks
1,50 EUR / ks
Kód produktu: podznackynamiruxxl2D
Skladová dostupnosť: do 3 týdnů
Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců
Nahrať dáta pre výrobu:
Tu napíšte požiadavky pre dizajn, poznámku k tovaru:
Minimální počet pro objednání: 200 ks
ks
Popis
Novinka: veľká XXL podložka pod ŠPZ v klasickom 2D, ale s presahom reklamné lišty pre maximálnu veľkosť a viditeľnosť reklamy. Ide o rovnaký produkt ako klasický 2D držiak ŠPZ, len veľkosť reklamy môže byť ešte väčší, prečnievajúce logo hore aj dole. Ideálne pre menšie logá firiem.

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 2D.

Model: veľká XXL 2D s vlastným logom

Používame zmes materiálov, ktorý sa neláme pri bežnom použití - nedochádza k lámaniu plastu a následnému vypadnutiu ŠPZ. Stáva sa Vám, že ŠPZ vypadne z rámčeka pre ŠPZ pri kolízii, nárazom do ŠPZ ťažným zariadením, na parkovisku? A ŠPZ ste vďaka tomu stratili? S našou podložkou pre ŠPZ minimalizujete stratu registračnej značky! Drží pevne!

Dajte o sebe vedieť vlastnými podznačkami Vašej firmy v 2D prevedení. Naše podznačky sú elegatný, zaujmú prevedením a predovšetkým Vám ich vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb a požiadaviek! Naša 2D podznačky Vám už konkurencie nedá dole ...

Pre Vaše podznačky Vám vytvoríme grafickú ponuku s náhľadmi, ako by mohli vyzerať. Keďže sa pre každú objednávku vyrába vlastné forma na CNC stroji, je minimálna možné množstvo od 200 kusov. V základnej cene je vždy grafický návrh zadarmo, cnc forma zadarmo a jedna farba zadarmo ... V prípade použitia ďalšie farby, je každa účtovaná za 0,13 € / ks navyše.

Tento nosič je zaradený medzi autodoplnky ako vonkajší plastový doplnok k vozidlám, ktorý je vyrobený vstrekolisy z čiernych polyprepylenových granúl PP. Kompozície materiálu pre reklamné listami je z polystyrénových guličiek, ktoré sú vstrekované pod tlakom do duralové formy podľa šablóny zhotovené na CNC stroji, podľa počítačového návrhu. Farbenie vyrobenej listami je vykonané pomocou fólie pre exteriéry, ktorá je tlakové nanášaná, prípadne sú farbené nafarbenými granulátom špecialne tlačiarňou.

Obe časti výrobku spĺňajú mechanické skúšky od -30 ° C do po 80 ° C v ohybe, krute a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky. Podľa testu TÜV SÜD Slovakia s.r.o. pri týchto klimatických zmenách nedochádza k žiadnemu poškodeniu tohto nosiča.

2D podznačky XXL ponúkame v prevedení, ľahšiu demontáž ŠPZ pre autobazáre tzv. převozky:
  • Elizabeth CZ, SK, PL podľa krajiny určenia
  • NewLock CZ alebo SK podľa krajiny určenia
  • Artemis CZ alebo SK podľa krajiny určenia
Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk