• Držiak ŠPZ vhodný ako darček David
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček Karel
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček Josef
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček Vašek
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček Viktor
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček svadba
  • Držiak ŠPZ vhodný ako darček svadba

držiak ŠPZ pre auto s potlačou vhodný ako darček

Cena: 22,99 EUR
(19,00 EUR bez 21% DPH)
Ceny pri odbere viac kusov:
2 ks
19,00 EUR / ks
4 ks
10,00 EUR / ks
8 ks
6,50 EUR / ks
10 ks
5,50 EUR / ks
20 ks
3,50 EUR / ks
50 ks
1,60 EUR / ks
100 ks
1,10 EUR / ks
200 ks
1,00 EUR / ks
500 ks
0,90 EUR / ks
Skladová dostupnosť: do 2 týždňov
Záruka: 2 roky
Nahrať dáta pre výrobu:
Tu napíšte požiadavky pre dizajn, poznámku k tovaru:
ks
Popis
Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, potlačená, vhodná ako darček k narodeninám, k svadbe novomanželom, k výročiu, z recesie, ale aj pre firmy, pre menší počet áut.

model:
s vlastnou grafikou, logom a textom, plnofarebný potlač, nerozlišujeme počet použitých farieb.

V cene je zahrnutá grafická príprava dát, napíšete, čo chcete mať na držiaku ŠPZ, pripravíme návrhy a po súhlase tlačíme.

V prípade celoplošného potlače (napr. biely potlač po celej ploche) bude pripočítaný príplatok 0,08 € na kuse bez DPH.

Návrh si tiež môžete pripraviť sami. Tlačová plocha je 475 x 24 mm, je potrebné dodržať okraj, umiestniť text minimálne 2 mm od okraja 24 mm. Pre tlač je potrebné dodať správnak krivková dáta (.cdr, .ai, .pdf, .eps).

Používame zmes materiálov, ktorý sa neláme pri bežnom použití - nedochádza k lámaniu plastu a následnému vypadnutiu ŠPZ. Stáva sa Vám, že ŠPZ vypadne z rámčeka pre ŠPZ pri kolízii, nárazom do ŠPZ ťažným zariadením, na parkovisku? A ŠPZ ste vďaka tomu stratili? S našou podložkou pre ŠPZ minimalizujete stratu registračnej značky! Drží pevne!

Dajte o sebe vedieť vlastnými podznačkami Vašej firmy v netradičnom prevedení. Tlač v plnej farbe, ľubovoľná grafika, pozadia, ornamenty ... Naše podznačky sú elegatný, zaujmú prevedením a predovšetkým Vám ich vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb a požiadaviek!

Jedná sa o nosič registračnej značky s reklamnou plochou v 3D pre umiestnenie tabuľky s rozmermi pre SR 520 x 112, európsky štandard 520 x 115 a pre Rakúsko 520 x 120.

Tento nosič je zaradený medzi autodoplnky ako vonkajší plastový doplnok k vozidlám, ktorý je vyrobený vstrekolisy z čiernych polyprepylenových granúl PP. Kompozície materiálu pre reklamné lišty je z polystyrénových guličiek, ktoré sú vstrekované pod tlakom do duralové formy podľa šablóny zhotovené na CNC stroji, podľa počítačového návrhu. Farbenie vyrobenej listami je vykonané pomocou fólie pre exteriéry, ktorá je tlakové nanášaná, prípadne sú farbené nafarbenými granulátom špecialne tlačiarňou.

Obe časti výrobku spľňajú mechanické skúšky od -30 ° C do po 80 ° C v ohybe, krute a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky. Podľa testu TÜV SÜD Czech s.r.o. pri týchto klimatických zmenách nedochádza k žiadnemu poškodeniu tohto nosiča.

Potlačené držiaky ŠPZ ponúkame v prevedeniach:
  • Elizabeth SK
  • Winner
  • NewLock
Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk