• Držák SPZ Praha

3D držiak ŠPZ - s mestom Praha

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámček, podložka s 3D nápisom Praha

Cena: 3,74 EUR
(3,09 EUR bez 21% DPH)
Skladová dostupnosť: skladom
Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců
ks
Popis
Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 3D,

model: s nápisom město Praha

Tieto podložky (držiaky) ŠPZ s 3D potlačou vynikajú vysokou flexibilitou, vďaka ktorej nedochádza pri menších kolíziách a nárazoch k jej prasknutiu, alebo strate registračnej značky. Farba odoláva bežne používaným chemickým prostriedkom v automobilovom priemysle aj bežnému mechanickému opotrebovaniu (umývačka, posypová soľ). Vďaka patentovanému zámku poskytuje ochranu proti strate a odcudzeniu ŠPZ. Umožňujú rýchlu, bezpečnú a jednoduchú inštaláciu a výmenu registračnej značky. Chrómový nástrek na priestorové lište vytvára exkluzívny vzhľad a reklama na podznačkách sa tak stáva skvelým marketingovým nástrojom a súčasne aj ďalším dizajnovým doplnkom vozidla.

  • Vyrobené z vysoko kvalitného pružného polypropylénového plastu
  • Pre každú podznačku je CNC strojom frézovaná kovová forma, do ktorej sa za vysokej teploty vtláča plastová hmota
  • Na vzniknutý 3D odliatok sa pri 60 ° C nanáša farba v podobe prvotriednych fóliou alebo špeciálne namiešaných substancií, ktoré zaručujú UV stálosť a odolnosť
  • Vyrobené v súlade s normami EÚ 74/483 / EHS a ochranou životného prostredia


Ak sa Vám naše podznačky páči, môžete si objednať výrobu s vlastným nápisom a logom pri minimálnom odbere 50 párov (100 ks) !!! - volajte 774 22 77 88

Sme firma AUTO Two M s.r.o. a zaoberáme sa predajom a výrobou reklamných podložiek pod ŠPZ (podznačka, držiak ŠPZ) s 3D textom a logom, na ktoré sme získali obchodné zastúpenie pre celú Českú republiku od rakúskej firmy, ktorá má za rok 2012 predalo takmer 1 000 000 kusov podložiek s 3D logom.

Ste dealer známej značky, alebo vlastníte firmu a uvažujete o praktické, lacné a predovšetkým účinné reklame? Ponúkame Vám v tejto modernej dobe najnovšiu technológiu Elegatný podložiek pod ŠPZ, ktoré sú na vysokej úrovni a neurobia žiadnemu drahému vozidla hanbu.

Výrobca u tejto podložky nemyslel len na eleganciu a krásu, ale ide o high-tech patentovaný produkt premyslený do posledného detailu, počnúc jednoduchým umiestnením registračnej značky bez nutnosti otvárania podložky, cez veľmi jednoduché vyberanie ŠPZ až po posledné detaily ako je sada plastových skrutiek a matiek ku každému páru držiakov ŠPZ, ktoré určite v karosérii už nezhrdzavie.
Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk