• Držiak ŠPZ pre motorku s potlačou Aprilia
  • Držiak ŠPZ pre motorku s potlačou TouchStore

Držiak ŠPZ pre motorku s potlačou

Cena: 1,86 EUR
(1,54 EUR bez 21% DPH)
Ceny pri odbere viac kusov:
1 ks
21,00 EUR / ks
2 ks
19,00 EUR / ks
4 ks
12,00 EUR / ks
8 ks
6,50 EUR / ks
10 ks
5,80 EUR / ks
20 ks
3,55 EUR / ks
50 ks
2,10 EUR / ks
100 ks
1,54 EUR / ks
300 ks
1,45 EUR / ks
500 ks
1,38 EUR / ks
Skladová dostupnosť: skladom
Záruka: 2 roky
Nahrať dáta pre výrobu:
Tu napíšte požiadavky pre dizajn, poznámku k tovaru:
ks
Popis
Držiak ŠPZ pre motocykel, podznačník, podznačka, rámček, podložka pod ŠPZ, potlačená, vhodná aj ako darček k narodeninám, k výročiu, z recesie, ale aj pre firmy, nielen športové kluby, hasičov, pre menší počet áut.

model: s vlastnou grafikou, logom a textom, plnofarebná potlač, nerozlišujeme počet použitých farieb.

Cena je stanovená za tlač bielou farbou. V prípade farebnej tlače bude počítaný príplatok 0,13 € / ks bez VAT.

V cene je zahrnutá grafická príprava dát, napíšete, čo chcete mať na držiaku ŠPZ, pripravíme návrhy a po súhlase tlačíme.

Používame zmes materiálov, ktorý sa neláme pri bežnom použití - nedochádza k lámaniu plastu a následnému vypadnutiu ŠPZ.

Dajte o sebe vedieť vlastnými podznačkami Vašej firmy v netradičnom prevedení. Tlač v plnej farbe, ľubovoľná grafika, pozadia, ornamenty...

Tento nosič je zaradený medzi autodoplnky ako vonkajší plastový doplnok k vozidlám, ktorý je vyrobený vstrekolisom z čiernych polypropylénových granúl PP. Kompozícia materiálu pre reklamné lišty je z polystyrénových guličiek, ktoré sú vstrekované pod tlakom do duralovej formy podľa šablóny zhotovenej na CNC stroji, podľa počítačového návrhu. Farbenie vyrobené listy je prevedené pomocou fólie pre exteriéry, ktorá je tlakovo nanášaná, prípadne sú farbené zafarbeným granulátom špeciálnou tlačiarňou.

Obe časti výrobku spĺňajú mechanické skúšky od -30 °C až po 80 °C v ohybe, krute a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky. Podľa testu TÜV SÜD pri týchto klimatických zmenách nedochádza k žiadnemu poškodeniu tohto nosiča.


Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk