logo drziakspz.sk
www.podznacky.cz / drziakspz.sk
e-mail: 3d@drziakspz.sk
Tel.: +420 602 52 77 99


3D držiak ŠPZ - USA Cars

Držák SPZ USA CARS

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 3D,

model: USA Cars

tieto podložky (držiaky) ŠPZ s 3D potlačou vynikajú vysokou flexibilitou, vďaka ktorej nedochádza pri menších kolíziách a nárazoch k jej prasknutiu, alebo strate registračnej značky. Farba odoláva bežne používaným chemickým prostriedkom v automobilovom priemysle aj bežnému mechanickému opotrebovaniu (umývačka, posypová soľ). Vďaka patentovanému zámku poskytuje ochranu proti strate a odcudzeniu ŠPZ. Umožňujú rýchlu, bezpečnú a jednoduchú inštaláciu a výmenu registračnej značky. Chrómový nástrek na priestorové lište vytvára exkluzívny vzhľad a reklama na podznačkách sa tak stáva skvelým marketingovým nástrojom a súčasne aj ďalším dizajnovým doplnkom vozidla.Ak sa Vám naše podznačky páči, môžete si objednať výrobu s vlastným nápisom a logom pri minimálnom odbere 50 párov (100 ks) !!! - volajte 774 22 77 88

Sme firma AUTO Two M s.r.o. a zaoberáme sa predajom a výrobou reklamných podložiek pod ŠPZ (podznačka, držiak ŠPZ) s 3D textom a logom, na ktoré sme získali obchodné zastúpenie pre celú Českú republiku od rakúskej firmy, ktorá má za rok 2012 predalo takmer 1 000 000 kusov podložiek s 3D logom.

Ste dealer známej značky, alebo vlastníte firmu a uvažujete o praktické, lacné a predovšetkým účinné reklame? Ponúkame Vám v tejto modernej dobe najnovšiu technológiu Elegatný podložiek pod ŠPZ, ktoré sú na vysokej úrovni a neurobia žiadnemu drahému vozidla hanbu.

Výrobca u tejto podložky nemyslel len na eleganciu a krásu, ale ide o high-tech patentovaný produkt premyslený do posledného detailu, počnúc jednoduchým umiestnením registračnej značky bez nutnosti otvárania podložky, cez veľmi jednoduché vyberanie ŠPZ až po posledné detaily ako je sada plastových skrutiek a matiek ku každému páru držiakov ŠPZ, ktoré určite v karosérii už nezhrdzavie.

Cena: 3,74 EUR (3,09 EUR bez 21% DPH)

Minimálny počet pre objednanie: 2 ks

Skladová dostupnosť: skladom

Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců

Odkaz pre nákup:
https://www.drziakspz.sk/3d-drziak-spz-usa-cars