logo drziakspz.sk
www.podznacky.cz / drziakspz.sk
e-mail: 3d@drziakspz.sk
Tel.: +420 602 52 77 99


držiak ŠPZ pre auto s vlastným logom v 2D

držiak ŠPZ pre auto s vlastným logom ve 2D Auto Pončík

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 2D,

model: s vlastným logom v 2D

Jedná sa o držiak ŠPZ s reklamnou plochou v 2D pre umiestnenie tabuľky s rozmermi pre SR.

Používame zmes materiálov, ktorý sa neláme pri bežnom použití - nedochádza k lámaniu plastu a následnému vypadnutiu ŠPZ. Stáva sa Vám, že ŠPZ vypadne z rámčeka pre ŠPZ pri kolízii, nárazom do ŠPZ ťažným zariadením, na parkovisku? A ŠPZ ste vďaka tomu stratili? S našou podložkou pre ŠPZ minimalizujete stratu registračnej značky! Drží pevne!

Dajte o sebe vedieť vlastnými podznačkami Vašej firmy v 2D prevedení. Naše podznačky sú elegatný, zaujmú prevedením a predovšetkým Vám ich vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb a požiadaviek! Naša podznačky Vám už konkurencie nedá dole ...

Pre Vaše podznačky Vám vytvoríme grafickú ponuku s náhľadmi, ako by mohli vyzerať.

Naše 2D podznačky sú unikátne tým, že dokážeme urobiť presah nahor alebo aj prípadne nadol pod reklamný lištu.

Minimálne možné množstvo od 100 kusov. V základnej cene je vždy grafický návrh zadarmo, v prípadne presahu grafiky i cnc forma a jedna farba / chróm zadarmo ... V prípade použitia ďalšie farby, je každa účtovaná za 1,5 Sk / ks navyše.

Reklamné držiak ŠPZ je zaradený medzi autodoplnky ako vonkajší plastový doplnok k vozidlám, ktorý je vyrobený vstrekolisy z čiernych polyprepylenových granúl PP. Kompozícia materiálu je z polystyrénových guličiek, ktoré sú vstrekované pod tlakom do duralové formy podľa šablóny zhotovené na CNC stroji, podľa počítačového návrhu. Farbenie vyrobenej listami je vykonané pomocou fólie pre exteriéry, ktorá je tlakové nanášaná, prípadne sú farbené nafarbenými granulátom špecialne tlačiarňou.

Obe časti výrobku spĺňajú mechanické skúšky od -30 ° C do po 80 ° C v ohybe, krute a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky. Podľa testu TÜV SÜD Slovakia s.r.o. pri týchto klimatických zmenách nedochádza k žiadnemu poškodeniu držiaku ŠPZ.

Cena: 1,03 EUR (0,85 EUR bez 21% DPH)

Minimálny počet pre objednanie: 100 ks

Skladová dostupnosť: do 3 týždňov

Záruka: 2 roky

Odkaz pre nákup:
https://www.drziakspz.sk/drziak-spz-auto-s-vlastnym-logom-2d