logo drziakspz.sk
www.podznacky.cz / drziakspz.sk
e-mail: 3d@drziakspz.sk
Tel.: +420 602 52 77 99


držiak ŠPZ pre auto s vlastným logom v 3D XXL

3D držiak ŠPZ XXL Premio Car

Novinka: veľká XXL podložka pod ŠPZ pre maximálnu veľkosť a viditeľnosť reklamy. Ide o rovnaký produkt ako 3D držiak ŠPZ, len veľkosť reklamy môže byť ešte väčší. Ideálne pre menšie logá firiem.

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 3D.


Model: veľká XXL s vlastným logom

Používame zmes materiálov, ktorý sa neláme pri bežnom použití - nedochádza k lámaniu plastu a následnému vypadnutiu ŠPZ. Stáva sa Vám, že ŠPZ vypadne z rámčeka pre ŠPZ pri kolízii, nárazom do ŠPZ ťažným zariadením, na parkovisku? A ŠPZ ste vďaka tomu stratili? S našou podložkou pre ŠPZ minimalizujete stratu registračnej značky! Drží pevne!

Dajte o sebe vedieť vlastnými podznačkami Vašej firmy v 3D prevedení. 3D reklama je najúčinnejší, účinnejší než bežné 2D ... Naše podznačky sú elegatný, zaujmú 3D prevedením a chrómom a predovšetkým Vám ich vyrobíme priamo podľa Vašich potrieb a požiadaviek! Naše 3D podznačky Vám už konkurencie nedá dole ...

Pre Vaše podznačky Vám vytvoríme grafickú ponuku s náhľadmi, ako by mohli vyzerať. Keďže sa pre každú objednávku vyrába vlastná 3D forma na CNC stroji, je minimálna možné množstvo od 200 kusov. V základnej cene je vždy grafický návrh zadarmo, cnc forma zadarmo a jedna farba / chróm zadarmo ... V prípade použitia ďalšie farby, je každa účtovaná za 0,05 € / ks navyše.

Jedná sa o nosič registračnej značky s reklamnou plochou v 3D pre umiestnenie tabuľky s rozmermi pre SR 520 x 110, európsky štandard 520 x 115 a pre Rakúsko 520 x 120.

Tento nosič je zaradený medzi autodoplnky ako vonkajší plastový doplnok k vozidlám, ktorý je vyrobený vstrekolisy z čiernych polyprepylenových granúl PP. Kompozície materiálu pre reklamné 3D listami je z polystyrénových guličiek, ktoré sú vstrekované pod tlakom do duralové formy podľa šablóny zhotovené na CNC stroji, podľa počítačového návrhu. Farbenie vyrobenej listami je vykonané pomocou fólie pre exteriéry, ktorá je tlakové nanášaná, prípadne sú farbené nafarbenými granulátom špecialne tlačiarňou.

Obe časti výrobku spĺňajú mechanické skúšky od -30 ° C do po 80 ° C v ohybe, krute a pružnosti pri vkladaní a vyberaní registračnej značky. Podľa testu TÜV SÜD Slovakia s.r.o. pri týchto klimatických zmenách nedochádza k žiadnemu poškodeniu tohto nosiča.

3D podznačky XXL ponúkame v prevedení, ľahšiu demontáž ŠPZ pre autobazáre tzv. převozky:

Cena: 1,39 EUR (1,15 EUR bez 21% DPH)

Minimálny počet pre objednanie: 200 ks

Skladová dostupnosť: do 3 týdnů

Katalógové číslo: podznackynamiruxxl

Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců

Odkaz pre nákup:
https://www.drziakspz.sk/3d-podlozka-spz-velka-xxl