• Držák SPZ The Grand Tour
  • Držák SPZ The Grand Tour 2
  • Držák SPZ The Grand Tour 3

3D držiak ŠPZ - Grand Tour

Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámček, podložka Grand Tour

Cena: 7,51 EUR
(6,21 EUR bez 21% DPH)
Skladová dostupnosť: skladom
Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců
ks
Popis
Držiak ŠPZ pre auto, podznačník, podznačka, rámik, podložka pod ŠPZ, v 3D,

model: Jeremy Clarkson - stary Top Gear Amazon The Grand Tour

Tieto držiaky ŠPZ s 3D potlačou vynikajú vysokou flexibilitou, vďaka ktorej nedochádza pri menších kolíziách a nárazoch k jej prasknutiu, alebo strate registračnej značky. Farba odoláva bežne používaným chemickým prostriedkom v automobilovom priemysle aj bežnému mechanickému opotrebovaniu (umývačka, posypová soľ). Vďaka patentovanému zámku poskytuje ochranu proti strate a odcudzeniu ŠPZ. Umožňujú rýchlu, bezpečnú a jednoduchú inštaláciu a výmenu registračnej značky. Chrómový nástrek na priestorové lište vytvára exkluzívny vzhľad a reklama na držiakách ŠPZ sa tak stáva skvelým marketingovým nástrojom a súčasne aj ďalším dizajnovým doplnkom vozidla.
 

  • Vyrobené z vysoko kvalitného pružného polypropylénového plastu
  • Pre každý držiak ŠPZ je CNC strojom frézovaná kovová forma, do ktorej sa za vysokej teploty vtláča plastová hmota
  • Na vzniknutý 3D odliatok sa pri 60 ° C nanáša farba v podobe prvotriednych fóliou alebo špeciálne namiešaných substancií, ktoré zaručujú UV stálosť a odolnosť
  • Vyrobené v súlade s normami EÚ 74/483 / EHS a ochranou životného prostredia


Ak sa Vám naše držiaky ŠPZ páči, môžete si objednať výrobu s vlastným nápisom a logom pri minimálnom odbere 100 párov (200 ks) !!! - volajte 774 22 77 88

Sme firma AUTO Two M s.r.o. a zaoberáme sa predajom a výrobou reklamných držiaku ŠPZ (podznačka) s 3D textom a logom, na ktoré sme získali obchodné zastúpenie pre celú Českú republiku od rakúskej firmy, ktorá má za rok 2012 predalo takmer 1 000 000 kusov držiaku ŠPZ s 3D logom.

Ste dealer známej značky, alebo vlastníte firmu a uvažujete o praktické, lacné a predovšetkým účinné reklame? Ponúkame Vám v tejto modernej dobe najnovšiu technológiu Elegatný držiaku ŠPZ, ktoré sú na vysokej úrovni a neurobia žiadnemu drahému vozidla hanbu.

Výrobca u tejto podložky nemyslel len na eleganciu a krásu, ale ide o high-tech patentovaný produkt premyslený do posledného detailu, počnúc jednoduchým umiestnením registračnej značky bez nutnosti otvárania držiaku ŠPZ, cez veľmi jednoduché vyberanie ŠPZ až po posledné detaily ako je sada plastových skrutiek a matiek ku každému páru držiakov ŠPZ, ktoré určite v karosérii už nezhrdzavie.
Novinka
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
držiak ŠPZ pre auto s potlačou
0,90 €/ks
TOPlist.CZ TOPlist.eu TOPlist SK Pocitadlo.sk